CHOOSE YOUR LOCATION

 
 

COMMUNITY PARTNER

Poland

JAFI logo
Poland
 

 Magda Dorosz
Koordynator Birthright Israel

 (+48) 66 000 1345; (+48) 513 550 670
sochnut.edukacja@gmail.com

ABOUT
  • ABOUT
  • TRIP OPTIONS
Taglit Birthright Israel jest wycieczką organizowaną przez żydowskie i izraelskie organizacje pozarządowe przy wsparciu rządu izraelskiego, mającą na celu przybliżenie młodzieży o pochodzeniu żydowskim obrazu Państwa Izrael oraz przekazania wiedzy na temat historii, kultury, tradycji i religii żydowskiej.

10 - dniowa wycieczka jest wypełniona aktywnym wypoczynkiem wśród zróżnicowanego krajobrazu Izraela – od Wzgórz Golan po Pustynię Negew, od Morza Śródziemnego po Morze Martwe, od Jerozolimy do Tel Avivu. A ponadto noc na pustyni i jazda na wielbłądach, wycieczki do parków krajobrazowych czy wspinaczka na wschód słońca na Masadę.

Dodatkową atrakcją są bogate programy edukacyjne, zwiedzanie muzeów oraz możliwość zapoznania się z kulturą i społecznością izraelską, a przez to poznanie różnorodnych poglądów na tematy społeczne i kulturowe, zarówno współczesne, jak i historyczne.

Najbliższy wyjazd odbędzie się W WAKACJE 2014! Kryteria kwalifikacji do programu: - 18 do 26 lat włącznie, - żydowskie pochodzenie (dokumenty potwierdzające stopień pokrewieństwa poczynając od dziadków), - brak wcześniejszego uczestnictwa w programie edukacyjnym w Izraelu, - polskie obywatelstwo.

Sprawa nie jest trudna! Wystarczy zarejestrować się na stronie www.

sochnut.edukacja@gmail.com

TA WYCIECZKA JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!!